Auxilium - Niepubliczna Szkoła Podstawowa

74 646 17 22,
691 432 270,

Zobacz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Auxilium" w Bielawie dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego jest częścią Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielawie.

Jesteśmy placówką pozostającą pod nadzorem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Jako poradnia posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktyczno-rehabilitacyjnych dla dzieci. Nasza szkoła powstała w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie rodziców, którzy pragną zapewnić odpowiednią edukację, rozwój i opiekę swoim dzieciom.

Dzięki wyszkolonej kadrze oraz nowoczesnym narzędziom dydaktycznym zapewniamy najwyższy poziom prowadzenia zajęć szkolnych dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Waszej szkole zapewniamy regularne badania psychologiczne dzieci i młodzieży, wraz z profesjonalnym monitoringiem ich postępów w nauce oraz leczeniu.

Dokumenty potwierdzające rozpoczęcie działalności naszej szkoły.

Procedury ochrony dzieci – Auxilium

Nie zwlekaj, możesz zapisać swoje dziecko już teraz! Odwiedź nas lub zadzwoń!

Bielawa, ul. Piastowska 18

74 646 17 22, 691 432 270

Wniosek o przyjęcie dziecka do Niepublicznej Szkoły Podstawowej AUXILIUM w Bielawie